با یاری شما عزیزان، خبرهای خوش در راه است...
خبر - برای خرید خانه ایرانی دروازه غار تنها 45 میلیون تومان دیگر نیاز است.


مدیر امور مالی جمعیت امام علی، عصر سه شنبه 28 بهمن ماه 1393، اعلام کرد: تا این لحظه جمعا حدود 787 میلیون تومان برای خرید خانه ایرانی دروازه غار از طریق کمک های مردم جمع آوری شده است.
ایشان گفتند خوشبختانه طرح «خرید سانتی مترهای خانه ایرانی» مورد استقبال مردم قرار گرفته است و امیدواریم در هفته های آینده همه این مبلغ تامین شود تا بتوانیم این مرکز را برای فعالیت مستمر مددکاری و آموزش دایم برای کودکان کار و محروم از تحصیل ساکن این منطقه معضلخیز در شهر تهران، خریداری کنیم.

خانه ایرانی دروازه غار تهران، یکی از مراکز امدادرسانی جمعیت امام علی در محله های حاشیه است که به ارائه انواع خدمات امدادی - آموزشی رایگان به کودکان کار و محروم از تحصیل می پردازد. جمعیت امام علی هم اکنون 31 خانه ایرانی در سراسر کشور دایر کرده است که جمعا به نزدیک به سه هزار کودک آسیب دیده در محله های حاشیه و معضلخیز، خدمات آموزشی و فرهنگی و هنری، پزشکی، مددکاری، ورزشی، تغذیه و... به صورت کاملا رایگان ارائه می کنند. این مراکز استیجاری هستند و با یاری مردم نیکوکار اجاره شده اند. خانه ایرانی دروازه غار نخستین مرکزی است که با توجه به سابقه خوب فعالیت های آن، جمعیت امام علی تصمیم به خرید آن گرفت تا یک مرکز دایمی برای کودکان تحت پوشش در محله دروازه غار داشته باشیم.

به امید اینکه با یاری شما عزیزان، به زودی خبر جشن خرید خانه ایرانی دروازه غار را در کنار لبخند کودکان تحت حمایت این مرکز منتشر کنیم...

شما هم می توانید در این طرح سهیم شوید:
«من با خرید چند سانتی متر از خانه ایرانی دروازه غار تهران، در آموزش کودکان کار و محروم از تحصیل سهیم می شوم.»
آدرس ایونت فیسبوک: www.facebook.com/events/1446882852219807

جمعیت مستقل امداد دانشجویی - مردمی امام علی(ع)

با ما تماس بگیرید:
روابط عمومی مرکزی: 23051110 - 021 (10 صبح الی 17)
به وبسایت ما سربزنید: www.sosapoverty.org
به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید: instagram.com/imamalisociety
با صفحه فیسبوک ما همراه باشید: