به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به کودکان بی کتاب سرزمین مان با ما همراه شوید. در فعالیت های خانه علم دروازه غار، یار و همراه ما باشید. می توانید به صورت حضوری یا با حمایت از خانه علم محله دروازه غار، به روش های مختلف، در کنار ما و کودکان بی کتاب سرزمین مان باشید. کودکانی که بیشتر شان کودک کار هستند و در شرایط بسیار سخت از نظر فقر فرهنگی و اقتصادی خانواده های شان روزگار می گذرانند. از تحصیل محروم اند و حتی بعضا شناسنامه ندارند... اما این فرشته های کوچک ملکوت های آسمان اند و معلمان کوچک همه ما:
برای حضور مستقیم در خانه علم روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت 13 الی 15 می توانید به خانه علم دروازه غار بیآیید.
آدرس: تهران - مترو شوش- خیابان خیام جنوبی- کوچه آذر- بن بست دوم- پلاک 5- درب آبی رنگ.
برای رساندن کالاهای اهدایی خود به کودکان خانه علم نیز می توانید پس از هماهنگی از طریق ایمیل khanelmdarvazeghar@gmail.com در روزهای مذکور به خانه علم بیآیید.
نیازهای خانه علم دروازه غار:
1- نیاز به فضای بهتر و بزرگتر (لزوم ارتقای خانه موجود)
2- غذای روزانه برای کودکان (بخصوص برای کاهش سوءتغذیه آنان)
3- لوازم التحریر و امکانات و وسایل کمک آموزشی
4- لباس و کفش برای کودکان (بخصوص برای فصل سرما)
برای حمایت مالی از خانه علم محله دروازه غار تهران می توانید به شماره حساب جمعیت در بانک ملت به یکی از روش های (اینترنتی از طریق سایت؛ از طریق دستگاه خودپرداز؛ و یا با پرداخت مستقیم در بانک ملت) کمک های خود را واریز کنید و شماره فیش واریزی یا شماره پیگیری مربوطه را برای ما به آدرس khanelmdarvazeghar@gmail.com ایمیل نمائید، تا برای کودکان خانه علم دروازه غار هزینه شود. شماره حساب جمعیت در بانک ملت و لینک واریز اینترنتی در آدرس زیر قابل دسترسی است: