مردِ درست از میانه اقوامی درست برخاسته است. حمیدرضا یک اتفاق نیست؛ در میان خانواده اش، " چشم بستن بر خودپرستی " ، عادتی ریشه‌دار است. 

دلت می خواهد فریاد بزنی: « کاش به جای وعده وعیدها ، به جای جنجال های برای هیچ، به جای مسئولین مسئولیت ناپذیر، این روحِ بزرگ به یک لحظه در مردمان دیارت تکثیر می شد...»؛ 

وقتی می گوییم ما به نمایندگی از هزاران هزار دانشجو و جوان آمده ایم تا صدای شما را به هموطنانمان در سراسر کشور برسانیم، برادرها و دیگر اقوامش، یک‌ صدا و بی استثنا ، می گویند : « ما فقط می خواهیم صدای محرومیت استان سیستان و بلوچستان شنیده شود. همین و بس»!

اینان ستون های نجات این مملکت هستند از منجلاب خودپرستی. امروز کنارشان هستیم تا سقفی بالای سر فرزندانِ حمیدرضایشان باشد؛ اما آنان از دیروز و امروز تا فرداهای دور ، به مرامی الهی و خدای‌ گونه همواره در کنار ما بوده اند...


جمعیت امام علی از مردم ایران دعوت می کند تا در تامین هزینه خرید منزل مسکونی به عنوان هدیه ای برای قدردانی از خانواده معلم فداکار، حمیدرضا گنگوزهی، همراه شوند.

شماره حساب زیر به عنوان تنها شماره حساب رسمی و قابل تائید این سازمان مردم نهاد برای این منظور اعلام شده است:

شماره حساب جام بانک ملت:  6974058641 به نام جمعیت دانشجویی امام علی

شماره شبای همین حساب: IR590120020000006974058641

شماره کارت عابر بانک همین حساب: 6104337981767088

درگاه اینترنتی جهت واریز به وسیله کارت بانکی و رمز دوم: 

http://donate.sosapoverty.org/zehi

*جهت خرید خانه در نظر گرفته شده برای همسر و فرزندان این عزیز مبلغ 148 میلیون تومان نیاز است که بر اساس اعلام امور مالی جمعیت امام علی تا ساعت 9:30 روز جمعه 95/01/27 مبلغ 36,643,400 تومان جمع آوری شده است.


✅معلم فداکار سیستان و بلوچستان در نجات فرزندان ایران زمین تردید نکرد، در قدردانی از فرزندانش تردید نکنیم...

✅از شما دعوت می شود همراهمان شوید و دوستان خود رو به این کانال دعوت کنید: @Helpthem


با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۹۳۰۸۱۶ شنبه تا چهارشنبه ۹:۳۰ الی ۱۶:۳۰

وبسایت جمعیت امام علی: www.sosapoverty.org