***برگزاری مراسم افتتاحیه نخستین لیگ فوتبال پرشین***
********لیگ فوتبال محلات حاشیه نشین کشور********
----------------------------------------------------------...------------
مراسم افتتاحیه نخستین لیگ فوتبال پرشین امام علی (ع) با شکوه هر چه تمام تر در ورزشگاه فدک در تهران، در روز شنبه ۲۸ شهریورماه ۱۳۹۴، برگزار گردید. در ابتدای این مراسم که با استقبال بی نظیر تماشاگران در ورزشگاه همراه بود، سرود لیگ پرشین با صدای زیبای پیمان صحرا گرد، عضو تیم فوتبال محله دروازه غار و یکی از فرزندان جمعیت امام علی (ع)، به اجرا درآمد که طنین آن تمام ورزشگاه و اطراف آن را در خود فرو برد. شعارِ ” آرزوی ما مستطیل سبز، توپ و تور و گُل، غصه ها به باد” بود که بر لب تمام افراد حاضر در ورزشگاه افتاده بود و همگی با صدای رسا آن را زمزمه می کردند.
در ادامه لحظات زیبایی با رژه فرزندان جمعیت امام علی در قالب تیم های فوتبال پرشین در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در ورزشگاه رقم خورد، که ۱۸ تیم حاضر در این مسابقات ، از سراسر کشور ، با افتخار بر مستطیل سبز چمن ورزشگاه قدم گذاشتند و تشویق همگان را برانگیختند و لحظاتی فراموش نشدنی را در ذهن تمام تماشاگران حاضر به یاد گذاشتند.
در حین رژه بازیکنان پرانرژی تیم های پرشین، گپ و گفت مربیان و همچنین شارمین میمندی نژاد، موسس جمعیت امام علی، با بازیکنان بسیار جالب و دیدنی بود که انرژی و شور و هیجان بازیکنان را بیش از پیش بالا می بُرد.
--------------------------------------------------
لیگ پرشین از 28 شهریور ماه آغاز شده و تا 2 مهر ماه ادامه دارد.
از شما جوانان ، مردان و زنان ایرانزمین و همراهان همیشگیمان دعوت میکنیم به تماشای مسابقات فرزندان جمعیت امام علی (ع) بنشینیم و کودکان محلات حاشیه را در این تورنومنت تنها نگذاریم
آدرس ورزشگاه: خیابان شهید مدنی، زمین چمن فدک
--------------------------------------------------
آدرس ایونت فیسبوک لیگ پرشین:
www.facebook.com/events/818457931613320
--------------------------------------------------
به صفحه اینستاگرام باشگاه پرشین بپیوندید
Http://instagram.com/persian.sports.club
--------------------------------------------------
جمعیت دانشجویی امام علی- علیه السلام
با ما تماس بگیرید: 88930816 - 021
وبسایت لیگ پرشین جمعیت امام علی
http://persian.sosapoverty.org

See More