جشن هفت سین برکت سال 1391 با حضور کودکان خانواده های تحت پوشش جمعیت مستقل امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع)، در بعد از ظهر روز دوشنبه 29 اسفند ماه 1390، همزمان در تهران و برخی دیگر از شهرستانها برگزار گردید.


در تهران کودکان محله های شوش، مولوی، خاکسفید، فرحزاد و شهرری از خانه های ایرانی مولوی، شهرری و خانه های علم دروازه غار و خاکسفید از ساعت 15 به همراه دانشجویان عضو جمعیت با اتوبوس در محل برگزاری جشن حاضر شدند. جشن هفت سین برکت امسال در خانه ایرانی جدید جمعیت در خیابان قزوین شهر تهران برگزار گردید. در این روز همچنین خانه ایرانی جدید جمعیت با نام بهشت کودکان ایرانی به صورت رسمی آغاز به کار خود را اعلام نمود.


در این مراسم برنامه های شاد و مفرح تفریحی متنوعی از ساعت 15 الی 19 برای کودکان تحت پوشش که اغلب آنان کودکان کار می باشند، برپا شد. این برنامه ها شامل موسیقی، سرگرمی، بازی، سرود و تئاتر، نقاشی و شعبده بازی بود.


امسال تحویل سال 1391 به صورت نمادین در روز 29 اسفند 1390 و در ساعت 5 و 5 دقیقه و 5 ثانیه همزمان با تهران در شهرستان های مشهد و اصفهان توسط اعضای جمعیت برای کودکان محروم و حاشیه، جشن گرفته شد. در تهران، کودکان تحت پوشش از خانه علم دروازه غار و نیز گروه تئاتر رها (گروه تئاتر جمعیت امام علی)، برنامه اعلام تحویل سال را به صورت نمادین برگزار کردند.


برای کسب اطلاع بیشتر، همکاری و همیاری، می توانید با روابط عمومی جمعیت مستقل امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع)، جمعیت دانشجویان در برابر فقر، به شماره 23051110 تماس بگیرید و یا به وبسایت و وبلاگ های جمعیت مراجعه نمائید.
www.sosapoverty.org
http://norooz-wm.blogfa.com