*اطلاعیه: تئاتر ببینید و از خانه علم دروازه غار هم حمایت کنید!*
جمعه 24 آذر 391؛ ساعت 20؛ «آخرین حکایت فرهاد»
کارگردان: شهره سلطانی
50 درصد عواید به نفع خونه علم دروازه غار تهران
شماره ویژه برای رزرو: آقای پناهنده 09123497405
---

نمایش «آخرین حکایت فرهاد» به کارگردانی شهره سلطانی، جمعه 24 آذر ماه با هدف حمایت از کودکان کار و خیابان تحت حمایت خانه علم دروازه غار تهران روی صحنه می‌رود.
این نمایش ساعت 20 تا 21:30 در تالار حافظ اجرا خواهد شد و 50 درصد از عواید آن به خانه علم دروازه غار تهران اهدا می‌شود.
علاقمندان برای تهیه‌ی بلیت می‌توانند به گیشه‌ی تالار وحدت یا به سایت بنیاد رودکی به نشانیhttp://ticket.bonyadroudaki.ir/ مراجعه کنند یا برای رزرو بلیت با شماره‌ی 09375842985 تماس بگیرند.
«آخرین حکایت فرهاد» نوشته‌ی مهدی میرباقری است که متن برگزیده‌ی سی‌امین جشنواره‌ی تئاتر فجر و نیز جزو متون برتر ششمین دوره‌ی ادبیات نمایشی است و تقابل میان دو نسل و اختلافات زناشویی و غفلت آن‌ها از کودکان را به تصویر می‌کشد.
محسن قصابیان، آناهیتا اقبال‌نژاد، رامین ناصرنصیر، مونا فرجاد، بهروز پناهنده، مارال فرجاد و شهره سلطان در این نمایش به ایفای نقش می پردازند
با حضور خود در این نمایش علاوه بر مشاهده یک اثر هنری در یک اقدام انسان‌دوستانه نیز مشارکت و خانه علم دروازه غار را در حمایت از کودکان کار و خیابان محروم از تحصیل یاری دهید. 
نشانی تالار حافظ: خیابان انقلاب، خیابان حافظ، خیابان محمد حسین شهریار، روبروی تالار وحدت
غرفه فروش کیف های دوستدار محیط زیست و برخی دیگر از محصولات فرهنگی خانه علم دروازه غار نیز در روز برگزاری در کنار سالن تئاتر برقرار می باشد.
http://www.theater.ir/fa/news.php?id=31700