تیم کشتی نونهالان پرشین متعلق به جمعیت امداد دانشجویی- مردمی امام علی (ع) از مرداد ماه 1392 کار خود را محله خاکسفید تهران برای کودکان کار و محروم از تحصیل تحت پوشش خانه ایرانی خاکسفید آغاز کرد. از دلایل انتخاب ورزش کشتی برای پسران، می توان
به علاقه بچه ها به این ورزش اشاره کرد. در ضمن اینکه، کشتی به نوعی ورزش اول در منطقه خاکسفید می باشد. این موضوع را از تعداد زیاد باشگاه های کشتی و کشتی گیران فراوانی که در باشگاه های این منطقه حضور دارند می توان دریافت.

لازم به ذکر است که "تیم کشتی پرشین" نخستین و تنها تیم کشتی حرفه ای است که در کشور برای خدمات رسانی به کودکان کار، کودکان افغان و کودکان بدسرپرست تشکیل شده است و کلیه هزینه های این تیم از طربق کمک های مردمی و خیرین و افراد نیکوکار تامین می گردد.
با شروع به کار این تیم علاقه بچه ها و جدیت مربیان به ادامه این راه بیشتر شد. بالا رفتن روحیه نشاط و سرزندگی، افزایش حس رقابت و مروت و جوانمردی، ارتقای سطح اعتماد به نفس و هویت فردی و همچنین پیشرفت چشمگیر در وضعیت تحصیلی و درسی در بین کودکان ورزشکار، از جمله آثار مثبت این امر می باشد.
هم اکنون و پس از گذشت قریب به 8 ماه از آغاز به کار این تیم، شاهد شکوفا شدن استعدادها و علاقه و پیگیری بی اندازه بچه ها به این ورزش هستیم.