لطفا با ارسال این پیام برای دوستان تان، در این کار خیر سهیم شود

---

روزهای آینده، روزهای پر تلاشی برای همه ما اعضای داوطلب و دوستداران و نیز نیکوکاران خانه علم دروازه غار است. دو سال است که جمعیت امام علی خانه ای را در محله دروازه غار تهران (خیابان شوش) اجاره کرده است و نام آن را خانه علم دروازه غار گذاشته است. این خانه که توسط مردم و با کمک های افراد نیکوکار اجاره شد، اگرچه خرابه ای بیش نبود ولی با زحمت دانشجویان داوطلب این سرزمین بازسازی شد و شادی را به دل کودکان این محله نشاند. کودکانی که تا پیش از این از تحصیل محروم بودند و آرزوی رفتن به مدرسه داشتند. کودکانی که شناسنامه نداشتند. کودکانی که از صبح تا شب مجبور به کار اجباری در سر چهارراه های تهران هستند.  کودکانی که هر روز به صورت رایگان هر روز به این مرکز می آیند و از انواع خدمات امدادی خانه علم دروازه غار از تغذیه و یک وعده غذای گرم تا آموزش و تحصیل و خدمات بهداشتی و حقوقی و روانشناسی و ورزشی و... به صورت رایگان بهره مند می شوند.


عکسی که می بینید، تصویر شادی بچه های خونه علم در جشن کارنامه در آخرین روزهای سال گذشته است و اینا هم کارنامه های بچه هاست که با شادی دستشون گرفتن... بچه هایی که خیلی وقت پیش از تحصیل محروم بودند ولی حالا خیلیهاشون با کمک معلمهای داوطلب و پرعشق و مهربان خونه علم باسواد شدند...


حالا دیگر بیشترشان با سواد شده اند و کم کم نه تنها زندگی خودشان که زندگی والدین شان و حتی محله شان دارد دستخوش تغییر و بهبود می شود. البته هنوز راه درازی در پیش است.

اما زمان گذشته است. بار دیگر زمان اجاره این خانه سرآمده است. و باید این خانه را یا تحویل دهیم و یک جای دیگر را بگیریم و یا آن را بخریم (شاید هم یک خانه بهتر از این... چه کسی می تواند بگوید حق کودکان سرزمین ما کدام خانه است...)


معلمی داوطلب در خانه علم با عشقی بی پایان دارد به چهار کودک تشنه یادگیری و تشنه محبت آموزش می دهد

حالا ما که نشستیم و بعد از کلی صحبت (ما منظورم همه اعضای داوطلب و فعال در این خانه علم است)، قرار کردیم که به امید خدایی که در چشمان کودکان این محله یافته ایم و البته با پشتگرمی همه شما 10هزار نفر دوستدار خانه علم دروازه غار، بتوانیم این خانه را به نفع همه کودکان بی پناه کار و خیابان ساکن این محله بخریم. و این اصلا دور از دسترس نیست.

شعار ما مثل همیشه، یک جمله است: «دستان خالی مان را باور نمی کنیم.»

مربیان داوطلب فعال در خانه علم دروازه غار تهران و کودکان کار و خیابان تحت پوشش در جشن آغاز سال نوی تحصیلی - مهرماه 1391


اگر شما هم از دوستدارن خانه علم دروازه غار تهران هستید، برای خرید خانه علم و بودنی سرشار از عشق و استوار در کنار همه کودکان این محله، به یاری شما برای جمع آوری هزینه خرید این خانه در یک ماه آینده نیاز داریم. شما می توانید حتی با فقط 10هزارتومان در خرید این خانه سهیم شوید تا دل این کودکان شادمان بماند. با معرفی این طرح به دوستان تان و جمع آوری این مبالغ اندک، می توانیم جنبشی بزرگ را در یاری کودکان کار ساکن این محله ایجاد کنیم و هزاران قلب عاشق را در کنار هم جمع کنیم تا مهربانی بار دیگر گسترده شود.

---

راستی مسئول مالی خانه علم دروازه غار تهران، آقای اخباریه 09193080704 از همین حالا به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی است.

همچنین تنها شماره حساب ویژه خانه علم دروازه غار جهت خرید این خانه، به شرح زیر اعلام می شود:

58 / 42091612 حساب قرض الحسنه جام بانک ملت شعبه چهارراه کالج به نام جمعیت دانشجویی امام علی

شماره کارت عابر بانک مربوط به همین حساب:

1496 7005 3377 6104 (بانک ملت به نام جمعیت امام علی)

---

مربیان داوطلب و دیگر اعضای خانه علم دروازه غار تهران در کنار کودکان کار و خیابان تحت پوشش این مرکز در جشن کارنامه پایان سال 1391


خانه علم دروازه غار همچنین روزهای زوج و پنجشنبه ها از ساعت 13 الی 16 آماده حضور افراد نیکوکار جهت بازدید از این مرکز می باشد.

آدرس: تهران، متروی شوش، خیابان شوش، خیابان خیام، کوچه آذر، بن بست چهارم، پلاک 1

تلفن روابط عمومی خانه علم: 55895759 و 09396007178

---

قطره قطره جمع گردد وانگهی خانه علم دروازه غار به نفع کودکان کار و خیابان تحت پوشش جمعیت دانشجویی امام علی در این محله خریداری می شود و بعد در کنار همین بچه ها یک جشن خواهیم گرفت.

به یاری دستان پرمهر شما این خانه رو تا پایان اردیبهشت خواهیم خرید.

---

راستی برای آشنایی بیشتر با خانه علم دروازه غار که به حمایت از کودکان کار و خیابان ساکن این محله می پردازد، آخرین گزارش جامع این مرکز را از لینک زیر دانلود کنید و بخوانید:

http://sosapoverty.persiangig.com/darvazeghar.docs/Darvazeghar.Report-Paeez91.pdf

---

همچنین باز هم اعلام می کنیم خانه علم دروازه غار یکی از خانه های ایرانی امدادی جمعیت مستقل امداد دانشجویی مردمی امام علی است که یک سازمان کاملا مستقل و غیرسیاسی و غیردولتی است و از هیچ ارگان دولتی و گروه و دسته ای حمایت مالی نمی شود.

شماره روابط عمومی مرکزی جمعیت امام علی نیز 23051110 می باشد.

---

کودکان خانه علم، چشم به اندک اندک قطره های پربرکت دستان مهربانی کننده شما دوخته اند.

---

با سپاس از همراهی همه شما

خانه علم دروازه غار تهران

------------------

جمعیت مستقل امداد دانشجویی - مردمی امام علی


لطفا با ارسال این ایمیل به دوستان تان، در این کار خیر سهیم شوید.