مشخصات: اندازه تابلو 85 در 75 است ، تکنیک پاستل گچی
قاب شده با شیشه - قیمت پایه 500 هزار تومان
 
 

یک بانوی نقاش برای تامین هزینه درمان بیماری سه کودک بیمار ساکن منطقه شوش تهران، تابلوی زیر را هدیه کرده است. این تابلو به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می رسد.

مشخصات: اندازه تابلو 85 در 75 است ، تکنیک پاستل گچی ، قاب شده با شیشه - قیمت پایه 500 هزار تومان


=== شرح حال سه کودک بیمار ===
فاطمه ، 6 ساله

پزشک تحت درمان : متخصص مغز و اعصاب کودکان

بیماری : تشنج تا جایی که نزدیک به 20 بار در روز تشنج می شود به صورتی در عرض چند ثانیه به یک جا خیره می ماند ، مشکل دیگر فاطمه این است که دور سرش رشد طبیعی نداشته است و کوچک تر از سنش است که عوارض قابل توجهی را برای او به همراه دارد ، تا جایی که حتی اگر کاملا تحت درمان قرار بگیرد مانند یک کودک عادی نخواهد شد و حتی شاید به مدرسه هم نتواند برود، در واقع خانواده فاطمه ابتدا فکر می کردند که چشم های او دچار مشکل است و او را بارها به بیمارستان فارابی برده اند که بعد از معاینات بسیار پزشک چشم پزشک متوجه می شود مشکل فاطمه مربوط به مغز و اعصاب است. متاسفانه خانواده فاطمه به دلیل مشکلات مالی نمی توانند او را تحت درمان قرار دهند تا اینکه با راه اندازی خانه علم لب خط و پیگیری بیماری او توسط تیم روانشناسی و پزشکی ، فاطمه به مدت ده روز است که تحت درمان قرار گرفته است، نوار مغزی از اوبرداشته شده است و پزشک معالج ام آر آی نیز برای او توصیه کرده است که تیم روانشناسی در حال پیگی
ری آن است ، مسئله قابل توجه در کنار بیماری های فاطمه ، هزینه درمان آن است که تا به حال جمعیت امام علی آن را پرداخت کرده است، چون پدر فاطمه تنها یک دست فروش ساده است که متاسفانه به خاطر برخوردهای ماموران شهرداری نمی تواند همیشه به سر کار برود ،به خاطر همین یکی از پسرهای خانواده که تنها 10 سال دارد از صبح تا شب به سر کار می رود تا کمک هزینه ای برای خانواده باشد . از این جهت خانواده فاطمه با وجود انجام مداوم نوارهای مغزی، ام آر آی ، سی تی، اسکن و هزینه های بالای دارو، نمی توانند از عهده مخارج درمان فاطمه برآیند و این کودک با توجه به طول درمانش که زمان بسیاری خواهد بود نیازمند یک هزینه ثابت برای مخارج درمانش است.

ابوالفضل ، 9 ساله

پزشک تحت درمان :متخصص مغز و اعصاب کودکان
بیماری : بیماری اصلی این کودک " اختلات تورت " است که در زبان فارسی به آن "تیک های" زیاد در مدت زمان متفاوت است که به صورت برهم زدن مداوم چشم، تف کردن، حرکت های مداوم گردن و ...است که متاسفانه مورد تمسخر بعضی از دوستانش قرار می گیرد، بیماری او همراه با بیش فعالی نیز است که حتی بر اثر بیماری اش یک شب به یکباره قسمتی از موهایش ریخته است . او نیز مانند فاطمه به مدت ده روز است که تحت درمان متخصص قرار گرفته است ، که درمان وی نیز مدت طولانی خواهد داشت که هزینههای داروهای او با توجه به غیر ایران بودنش بالاست ، خانواده ابوالفضل نیز بنا بر شرایط اقتصادی از عهده پرداخت هزینه های درمان او بر نمی آیند، پدر او نگهبان یک پاساژ است و خود ابوالفضل نیز گاهی هماره پدر به سر کار می رود . در نتیجه خانواده وی نیز نیازمند هزینه های ثابت برای درمان ابوالفضل هستند.

عسل ،8 ساله
بیماری : بیماری عسل بیش فعالی شدید همراه با پایین بودن هوش است که متاسفانه بدترین تاثیررا بر روی یادیگری او در مدرسه دارد ، عسل نیز به مدت ده روز است که تحت درمان قرار گرفته و قیمت داروهای مصرفی او بسیار بالاست چون دفترجه بیمه ای ندارد ، مادر عسل گل فروش است و متاسفانه پدرش به خاطر اعتیاد همیشه در منزل است و بیشتر مواقع دو خواهر و بردار عسل را در خانه نگه می دارد تا مادر عسل به سر کار برود ، خانواده عسل از نظر اقتصادی در شرایط بسیار بدی قرار دارد تا جایی که مادرش به این فکر می کند که عسل را هم با خود به سر کار ببرد ، تا به خال خانه علم لب خط با هزینه جمعیت مخارج درمان عسل را پرداخته است اما او نیز مانند دو کودک دیگر طول درمان زیادی دارد که هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت .