از این پس با اخبار خانه علم دروازه غار ما را دنبال کنید:

اخبار خانه علم( از فروردین تا اردیبهشت ۹۴)   

 

جشن هفت سین برکت:جمعه ۲۹ اسفند 

 

جشنی برای آغاز سال نو برای کودکان خانه های ایرانی که هرسال درتمام خانه های ایراین جمعیت و درساعات آخر سال کهنه و ساعات آغازین سال نو برگزار می شود. امسال نیز به رسم هرسال کودکان  خانه ایرانی دروازه غار دراین مراسم شرکت کردند.  

 

 

صفحه اینستا گرام سبزین دست برای معرفی محصولات خانه ما شروع به فعالیت کرد. این صفحه ویژه معرفی کیسه های دوستدار محیط زیست است که حاصل دست کودکان خانه ایرانی و زنان سرپرست خانوار است. ۷ آوریل 

 

۲۶ فروردین: 

به مناسبت روز مادر جشنی برای مادران خانه های ایرانی مادرانی که درد با نام آنها درآمیخته شده است در تالار قصر طلایی تهرانپارس برگزار شد. تمام خانه های سراسر تهران با مادران تحت پوشش خود در این مراسم حضور داشتند.  

 

۱۷ اردیبهشت: 

 

مسابقه فوتبال دوتیم فوتبال دروازه غار و فرحزاد مسابقه ای دوستانه برگزار کردند که درنهایت بازی ۳ بر ۱ به نفع نوجوانان پرشین دروازه غار پایان یافت.  

تیم های پرشین جمعیت دانشجویی امام علی- علیه السلام با هدف ایجاد انگیزه میان کودکان محله های معضل‌خیز و محروم تهران و شهرستان ها تشکیل شده است. این تیم ها تلاش دارند تا با ایجاد فضایی ورزشی به کودکان کمک کنند تا کمی از فضای نامناسب این محله ها فاصله بگیرند... 

 

هر هفته، خانه علم دروازه غار 
روزهای شنبه ساعت 13 تا 16 
و روزهای پنجشنبه نیز راس ساعت 14 
جلسه معارفه خانه برگزار می شود.