دوستان و همراهان سبزین دست؛
با توجه به اینکه ما از سال گذشته تغییر قیمت نداشتیم و با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه(رنگ، پارچه، مغزی، بند و...)، دستمزد خیاط ها، تهیه مواد اولیه برای ساخت کیسه های تازه و.. بر این شدیم که قیمت کیسه ها رو افزایش بدیم و امیدواریم که تا ماهها قیمت ها تغییر نکند. همانطور که می دانید تمام هزینه حاصل از فروش این کیسه ها برای کودکان کار و مادران سرپرست خانوار هزینه می شود که البته باعث افتخار ماست. همچنین اینکه ما قدمی برای مادر اصلی خود، زمین، برداشته ایم.


در عین حال تلاش ما بر این خواهد بود که قیمت این کیسه ها در سر تا سر کشور یکسان باشد و در صورت امکان این اتفاق را اعلام خواهیم کرد.
با توجه به موارد گفته شده قیمت کیسه های دوستدار محیط زیست ما از اکنون به شرح زیر خواهد بود:

کیسه هدیه: ۸۰۰۰ تومان
کیسه ساده: ۱۱۰۰۰ تومان
کیسه کوله: ۱۲۰۰۰ تومان
کیسه مربعی: ۱۳۰۰۰ تومان
کیسه جیب دار کوچک: ۱۸۰۰۰ تومان
کیسه جیب دار بزرگ: ۲۰۰۰۰ تومان
کیسه گرد: ۲۰۰۰۰ تومان
کیسه نان: ۲۰۰۰۰ تومان

همچنین به زودی کیسه های تازه ای مانند کیسه های ویژه(کوله، ساده و..) با پارچه های رنگی، جیبدارک، مربعی گلدار و... را در جمع خانواده سبزین دست شاهد خواهیم بود.

ارسال این کیسه ها در تهران، چند روز بعد از ثبت سفارش انجام می شود و در صورت خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان ارسال رایگان خواهد بود و در غیر این صورت ۵ هزار تومان هزینه ارسال خواهیم داشت. در صورتی که کیسه ها با پیک فوری ارسال شوند، هزینه پیک بر عهده خریدار خواهد بود. ارسال به شهرستان نیز با پست انجام می شود که پول پست بسته به وزن کیسه ها و مسافت متفاوت است که البته این نیز به عهده خریدار محترم خواهد بود.

از این که کنار ما هستید سپاسگزاریم
https://instagram.com/sabzindast/