۲۶ مطلب در آذر ۱۳۹۰ ثبت شده است

فرم داوطلبین عضویت و همکاری در خانه علم دروازه غار و فرم خیرین

*توجه* خانه علم دروازه غار تهران عضو داوطلب همکاری می پذیرد *توجه*

لطفا تمامی افراد علاقه مند به عضویت و همکاری در خانه علم دروازه غار فرم مخصوص داوطلبین خانه علم دروازه غار را از لینک زیر دانلود و پس از تکمیل به همراه اسکن عکس خود به آدرس ایمیل khanelmdarvazeghar@gmail.com بفرستید.

همچنین لازم است افراد فعال نیز آن را تکمیل نمایند.

لینک دانلود فرم عضویت (لطفا از اینجا دانلود نمائید.)


*قابل توجه خیرین محترم خانه علم دروازه غار*

لطفا افرادی که مایل هستند به خانه علم کمک مالی خود را اهدا نمایند، فرم ویژه را از لینک زیر دانلود و تکمیل نمایند و پس از تکمیل برای ما ایمیل فرمائید.

لینک دانلود فرم خیرین (لطفا از اینجا دانلود نمائید.)

با تشکر

خانه علم دروازه غار تهران

۲۹ آذر ۹۰ ، ۱۰:۰۷ ۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

جشن شب یلدا در کنار کودکان خانه علمجشن شب یلدا برای کودکان کار در خانه های ایرانی جمعیت (خانه علم خاکسفید و خانه علم دروازه غار) برگزار می شود:
چهارشنبه؛ 30 آذر؛ ساعت 13 الی 18؛ با حضورکودکان، خیرین و دانشجویان.
- به دلیل کمبود فضا، دوستانی که مایل به شرکت در برنامه جشن شب یلدا در کنار کودکان خانه علم دروازه غار هستند لازم است حتما با شماره تلفن 09396007178 تماس و ثبت نام نمایند. (ظرفیت ثبت نام محدود است.)
- برای حضور در جشن خانه علم خاکسفید نیز با شماره تلفن 09190900835 تماس و هماهنگ نمائید.
- طرح "یلدا در کوچه های فقر" برنامه ای هم برای غذارسانی به کارتن خوابها در شب یلدا دارد که برای شرکت در آن حتما با مسئول مربوطه 09122721700 هماهنگ نمائید.
۲۸ آذر ۹۰ ، ۱۰:۴۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

کد HTML لینک حمایت از کودکان خانه علم دروازه غار


دوستان عزیز لطفا برای حمایت از کودکان کار خانه علم دروازه غار کد HTML مربوط به آن را از لینک زیر دانلود کرده و در قسمت ویرایش وبلاگ خود اضافه (کپی - پیست) کنید تا عکس زیر در کنار وبلاگ شما نشان داده شود و به این ترتیب به جمع حامیان خانه علم بپیوندید. (با کلیک بر روی این عکس کسانی که به وبلاگ شما سر می زنند، می توانند به وبلاگ خانه علم بروند.)۲۷ آذر ۹۰ ، ۱۱:۱۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

شب یلدا و کودکان کار محله دروازه غار


‎*شب یلدا و کودکان کار محله دروازه غار*
---
*شادی های مان را در شب یلدا با کودکان نیازمند شهرمان قسمت کنیم.*
---
امسال نیز مانند سالهای گذشته، شب یلدا شادی خودمان را با کودکان محله دروازه غار تقسیم خواهیم کرد. از خیرین محترم دعوت می شود تا در حمایت مالی از برنامه های جمعیت در شب یلدا برای کودکان محله دروازه غار با ما همراه باشند.

خیرین محترم می توانید به مناسبت شب یلدا:

کمک های نقدی خود را از طریق اینترنت (سایت جمعیت امام علی؛ www.sosapoverty.org)، واریز به شماره حساب عابر بانک جمعیت (حساب جاری جام بانک ملت؛ 6104337770031308) و یا واریز در بانک ملت (شماره حساب؛ 577468/94) به دست ما برسانند. (لطفا شماره پیگیری و مبلغ واریزی را به شماره زیر SMS نمائید.)

همچنین برای اهدای کمک های غیر نقدی خود با شماره تلفن (09396007178) تماس حاصل نمایند.

*شادی های مان را در شب یلدا با کودکان نیازمند شهرمان قسمت کنیم.*

۲۶ آذر ۹۰ ، ۱۶:۵۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

در خانه علم تدریس کنید!


*توجه!* در خانه علم تدریس کنید! *توجه!*

اطلاعیه گروه آموزش خانه علم محله دروازه غار: (نیاز به مدرس و مربی؛ در خانه علم تدریس کنید!)
---
روز پنج شنبه اول دیماه 1390 ساعت 15 جلسه ویژه ای برای تقسیم فعالیت های آموزشی و تدریس در محل خانه علم دروازه غار برگزار می شود. از کلیه کسانی که تمایل به تدریس در خانه علم و همکاری با گروه آموزش را دارند، دعوت می شود تا حتما در این جلسه حضور بهم رسانند.
آدرس: تهران، متروی شوش، خیابان خیام جنوبی، کوچه آذر، بن بست دوم، آخر بن بست، درب آبی رنگ. (قابل توجه افرادی که برای نخستین بار می آیند: برای آمدن به خانه علم استفاده از مترو را توصیه می کنیم و آدرس کاملا مشخص و سر راست است، از مترو تا خانه علم 5 دقیقه پیاده راه است.)

۲۴ آذر ۹۰ ، ۲۰:۴۶ ۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

لبخند کودکان...

سهم تو از لبخند کودکانی که دیگر تو را غریب نمی خوانند و تو خود را در نگاهشان از هر آشنایی آشناتر می یابی ،معنای ناب زندگانی و جاودانگی است و تنها آن لبخند است ، آن لبخند که آرزوی تولد مهری به وسعت همه کودکان در کلامت ،نگاهت و آغوشت ... را بزرگترین خواسته تو خواهد کرد.

۲۲ آذر ۹۰ ، ۲۳:۰۱ ۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

خاطرات تلخ و شیرین ما - زمستان...موضوع دیروز کلاس مهد کودک خانه علم ، پوشاک در فصل زمستان بود. به بچه ها گفتم هوا که سرد میشه چی میشه؟ گفتن: برف می باره بارون میباره. بهشون گفتم پس باید لباس گرم بپوشیم. اگه لباس گرم نپوشیم، سرما میخوریم، اونوقت...
یکی از بچه ها حرفم و قطع کرد و گفت:« اونوقت پول نداریم بریم دکتر»
---
زهرا-مربی مهدکودک خانه علم
۲۱ آذر ۹۰ ، ۱۰:۴۵ ۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

معرفی خانه علم دروازه غار و طرح کودکان بیکتاب در سایت انسان شناسی و فرهنگ


برای دسترسی به سایت انسان شناسی و فرهنگ و مطالعه خبر لطفا اینجا را کلیک نمائید.


۲۱ آذر ۹۰ ، ۱۰:۳۶ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

گزارش قانون آنلاین از خانه علم دروازه غار (پاییز 1390)


گزارش قانون آنلاین از خانه علم دروازه غار (پاییز 1390)

http://www.youtube.com/watch?gl=DE&v=7DlbwQmifkM


۱۹ آذر ۹۰ ، ۱۹:۰۵ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰

خاطرات تلخ و شیرین ماداشتم از متروی شوش به سمت خونه علم میرفتم.. نزدیکای کوچه سمیه رو دیدیم که بی توجه به اطرافش داشت توی باغچه دنبال چیزی میگشت..اول با خودم گفتم نکنه دنبال چیزی بین آشغالا میگرده .. قدمام تندتر شد....کمی نزدیکتر که شدم دیدم چیزی توی باغچه نیست.. دقت که کردم دیدم سمیه داره چند تا سنگ از زمین بر میداره.. تو دلم گفتم وای نکنه با یکی دعواش شده ؟؟؟؟ داشتم تو ذهنم راه حل آماده میکردم که جلوی اینکارش رو بگیرم ... نگاهم که به صورتش افتاد دیدم بدون اینکه حواسش به من باشه سنگا رو نگاه میکنه و میخنده... ته دلم آروم شد... رفتم جلو گفتم سلام سمیه ... گفت سلام خانوم.. گفتم این چیه تو دستت؟ به سنگ توی دستش نگاه کرد و گفت : خانوم گفت برین بیرون سنگ بیارین آخه داره علوم بهمون درس میده..... نفس راحتی کشیدم و خوشحال از کارایی که توشون سهم دارم بهش نگاه کردم .... خانه علم واسه این بچه ها مفهوم سنگ ها رو هم عوض میکنه.
---
ندا؛ معلم خانه علم
۱۸ آذر ۹۰ ، ۲۰:۵۴ ۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰